Akcesoria samochodowe – co warto kupić?

Akcesoria samochodowe – co warto kupić?

Nowoczesne samochody to niemal eldorado dla gadżeciarzy. Producenci prześcigają się w oferowaniu różnych udogodnień. W dzisiejszych czasach niektóre z nich wydają się niezbędne, inne zaś totalnie niepotrzebne. Bez uchwytu na telefon czy kamerę ciężko wyobrazić sobie jazdę. Na co dzień nie przydadzą się nam jednak łańcuchy śnieżne czy kanister. Przed zakupem akcesoriów, należy zastanowić się, co faktycznie będzie przydatne, a z czego należy zrezygnować. Dodatkowo, należy przemyśleć, czy inwestycja w akcesoria oferowane przez dealerów samochodowych będzie lepsza niż zakup tanich produktów przez Internet.

Komplet dywaników

Każdy posiadacz samochodu wie, że należy mieć dwa komplety dywaników. Welurowe idealnie sprawdzą się latem, gumowe natomiast trzeba założyć zimą. Guma jest odporna na wszystko, welur to elegancja i gwarancja utrzymania wyjątkowego stylu we wnętrzu samochodu. Komplet dywaników to koszt ok 50zł, chyba że zdecydujemy się na produkt dedykowany do naszego samochodu. Wtedy koszt może oscylować w granicach 200zł.

Uchwyty na telefon

Rozmawianie przez telefon w trakcie jazdy jest nie tylko niebezpieczne ale także zabronione prawem. Niestety życie bez smartfonów już praktycznie nie istnieje. Podczas jazdy często korzystamy z nawigacji w telefonach. Dzięki sprytnemu uchwytowi, korzystanie z nich podczas prowadzenia samochodu jest znacznie prostsze i bezpieczniejsze.

Uchwyty na sprzęt sportowy

Wszyscy zapaleńcy sportowi nie pogardzą akcesoriami samochodowymi takimi jak uchwyty na rowery czy kajaki. Wszystko zależy od tego, jak lubimy spędzać czas wolny. Dla leniuchów i domatorów, taki gadżet może być zupełnie nieprzydatny. Dla ludzi aktywnych, nie lubiących siedzieć w domu, taki sprzęt będzie wybawieniem.

Foteliki

Chcąc zapewnić dziecku bezpieczeństwo podczas jazdy należy zaopatrzyć samochód w bezpieczny fotelik dziecięcy. Wiele marek premium oferuje foteliki dedykowane do konkretnego modelu ich samochodu. Jedną z nich jest Subaru.

Po wpisaniu w wyszukiwarkę: akcesoria subaru, mamy do wyboru wiele przydatnych akcesoriów samochodowych. Jednym z nich są właśnie foteliki. Są one bez wątpienia o wiele bezpieczniejsze dla naszych pociech niż zwykłe foteliki marketowe. W końcu na bezpieczeństwie potomstwa nie warto oszczędzać. Fotelik z marketu ustrzeże przed mandatem, jednak podczas wypadku może okazać się niewystarczający.

Ogromny wybór akcesoriów samochodowych to niemała pokusa. Aby jednak gadżety nie zalegały na garażowych półkach nieużywane i zapomniane, należy podejść do tematu zakupów z głową i rozwagą.